Gry karciane online

SUPER ZABAWA GWARANTOWANA

REKLAMA

Pasjans Pająk 1 kolor

Zasady gry:

Pasjans Pająk 1 Kolor to gra, której celem jest usunięcie wszystkich kart z planszy. W grze używamy 2 talii, czyli 104 kart. W tej wersji pająka wszystkie karty są w jednym kolorze, co ogromnie upraszcza to grę. Wersja jednokolorowa jest doskonałym punktem startowym dla początkujących graczy.

Główne zasady są proste. Na początku gry część kart układana jest w dziesięciu stosach. W każdym stosie jest jedna karta odkryta. Zadaniem gracza jest przekładanie odkrytych kart między stosami i układanie ich w porządku malejącym. Gracz musi ułożyć pełne sekwencje kart od króla do asa. Gdy pełna sekwencja zostanie ułożona, zniknie ona z planszy. Między stosami można przenosić pojedyncze karty oraz właściwie ułożone sekwencje kart. Pusty stos można wypełnić dowolną kartą lub sekwencją.

W grze Pasjans Pająk 1 Kolor część kart tworzy stosy rezerwowe ułożone w lewym dolnym rogu. Kliknięcie na stosie rezerwowym powoduje rozdanie dziesięciu kart. Po jednej karcie dla każdego stosu. Karty rezerwowe zostaną rozdane gdy wszystkie stosy na polu gry będą zawierały przynajmniej jedną kartę.