Gry karciane online

SUPER ZABAWA GWARANTOWANA

REKLAMA

Agnes 2

Zasady gry:

Agnes 2 to niezwykła gra karciana, która wprowadza nową dynamikę do tradycyjnego pasjansa. Jej celem jest ułożenie 52 kart na czterech fundamentach, według koloru, w porządku rosnącym, zaczynając od losowo wybranej karty na początku gry. Przykładowo, jeśli będzie to 5 kier to na niej należy kolejno układać 6, 7, 8, 9, 10, J, Q, K, A, 2, 3, 4 w kolorze. Pozostałe stosy należy budować według tej zasady. Ta gra karciana to prawdziwe wyzwanie dla miłośników pasjansa, które gwarantuje godziny angażującej zabawy. Zasady pasjansa Agnes 2 mogą wydawać się skomplikowane na początku, ale po ich opanowaniu, można się przekonać jak satysfakcjonująca i wciągająca jest ta gra.

Agnes 2 wyróżnia się siedmioma kolumnami, w których karty muszą być układane w porządku malejącym i na przemian kolorami. W szczególnym przypadku na asa można położyć króla. Między kolumnami można przenosić pojedyncze karty lub grupy poprawnie ułożonych kart. Puste miejsce można wypełnić kartą o jedna rangę niższą od karty startowej.

Dodatkowo, gra zawiera siedem stosów rezerwowych, które można wykorzystać w strategiczny sposób, aby ukończyć grę. Na początku gry każdy stos rezerwowych otrzymuje jedną kartę. Pozostałe karty można rozdać do stosów rezerwowych podczas gry. Karty ze stosów rezerwowych należy przenosić wyłącznie do kolumn lub na fundamenty.