Gry karciane online

SUPER ZABAWA GWARANTOWANA

REKLAMA

Pasjans Zegar

Zasady gry:

Pasjans Zegar to szybka i wciągająca gra karciana o unikalnej mechanice. Używając jednej talii 52 kart, układa się trzynaście stosów w układzie zegara. Dwanaście stosów wyznacza kolejne godziny na tarczy zegara. Trzynasty stos jest umieszczony w środku. Każdy stos zawiera cztery karty. Stos środkowy zawiera odkrytą kartę startową.

Celem gry jest przeniesienie wszystkich kart na odpowiednie stosy, zgodnie z ich wartościami, tak aby finalnie w każdym stosie były cztery identyczne karty. Karty od asa do 10 układa się na odpowiednich godzinach od pierwszej do dziesiątej , walety umieszcza się na godzinie jedenastej, a damy na dwunastej. Króle układa się na środku zegara.

Grę rozpoczyna się od umieszczenia karty startowej na odpowiednim stosie. Następnie bierze się odkrytą kartę z tego stosu i powtarzasz proces. Grę kontynuuje się aż do momentu, gdy wszystkie karty zostaną odpowiednio ułożone lub nie można wykonać kolejnego ruchu. Dzieje się tak w przypadku odkrycia czterech króli. Pasjans Zegar jest grą opartą na szczęściu w której gracz nie ma wpływu na wynik końcowy.

Tagi: , ,