Gry karciane online

SUPER ZABAWA GWARANTOWANA

REKLAMA

Pasjans egipska piramida

Zasady gry:

Odkryj tajemnice egipskich piramid w ciekawej grze karcianej o nazwie Pasjans Egipska Piramida. Sprawdź ile tajemniczych miejsc zdołasz odwiedzić podczas swojej rozgrywki. Zbierz wszystkie karty, aby ukończyć poziom i przenieść się dalej. Zaznaczaj karty parami, tak aby ich suma była równa 13. Prawidłowe pary to: Dama + As, Walet +2, 10 +3, 9+4, 8+5 oraz 7+6. Wartość Króli wynosi 13 i dlatego możesz je usuwać bez pary.

W dolnej części planszy znajduje się zakryty stos kart. Klikając na ten stos, otrzymasz nową odkrytą kartę, która może pomóc Ci w połączeniu kolejnych par. W razie potrzeby możesz skorzystać z jokera, którym możesz zastąpić dowolną kartę o wartości od 1 do 12 punktów. Wykorzystaj tę możliwość, aby ułatwić sobie rozgrywkę.

Pasjans Egipska Piramida oferuje aż 40 niesamowitych poziomów, na których karty zostały rozłożone na wiele różnorodnych i wymagających sposobów. Każdy poziom przynosi nowe wyzwania i zagadki do rozwiązania. Przekonaj się czy uda Ci się przejść wszystkie poziomy i odkryć wszystkie tajemnice starożytnego Egiptu?